فریادهای راننده لکسوس بر سر پلیس + فیلم لحظه تعقیب جاده ای

ارسال شده از سایت

دیدچه


نتایجی از دیگر سایت ها:

فریادهای راننده لکسوس بر سر پلیس + فیلم لحظه تعقیب جاده ای


گشت پلیس راه به راننده خلافکار لکسوس دستور ایست داد و این راننده جوان که با سرعت 170 کیلومتر در حال حرکت بود از ادامه دادن به حرکت مرگباری که در پیش گرفته بود بازماند. www.nikru.ir : پايگاه خبري نيک رو :
.

فریادهای راننده لکسوس بر سر پلیس + فیلم لحظه تعقیب جاده ای


فریادهای راننده لکسوس بر سر پلیس + فیلم لحظه تعقیب جاده ای - رکنا فیلم/ مداحی حماسی مطیعی در محضر رهبرانقلاب برانکو ایوانکوویچ به سرنوشت مانوئل ژوزه دچار می شود؟!
.

فریادهای راننده لکسوس بر سر پلیس + فیلم لحظه تعقیب جاده ای


حوادث رکنا: گشت پلیس راه به راننده خلافکار لکسوس دستور ایست داد و این راننده جوان که با سرعت 170 کیلومتر در حال حرکت بود از ادامه دادن به حرکت مرگباری که در پیش گرفته بود بازماند.
.

لحظه ورود خودروی لکسوس به داروخانه - دیدستان


راننده زن درحالی که مواد مخدر مصرف کرده بود با خودروی خود وارد داروخانه شد.تصاویر دوربین مداربسته یک داروخانه در شهر راکویل، در ایالت مریلند آمریکا نشان می‌دهد که یک خودروی لکسوس با ماشین وارد یک داروخانه می‌‌شود.
.

تا این لحظه بین جان باختگان حادثه کربلا نام هیچ ایرانی .


تا این لحظه بین جان باختگان حادثه کربلا نام هیچ ایرانی مشاهده نشده . 10 Sep 2019. فریادهای راننده لکسوس بر سر پلیس + فیلم لحظه تعقیب جاده ای.
.

فیلم تصادف وحشتناک دختر جوان با خودرو - دیدستان


دختر 19 ساله ای در خیابانی در سن پترزبورگ در حال عبور بود که راننده زنی با خودرویش با او برخورد کرد. در این حادثه دختر جوان زنده ماند ، اما به شدت مجروح شد.

فرد مطلب

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: راننده ,لکسوس ,لحظه ,پلیس ,فیلم ,جاده ,لحظه تعقیب ,فیلم لحظه ,تعقیب جاده ,پلیس فیلم ,راننده لکسوس ,فریادهای راننده لکسوس ,باختگان حادثه کربلا ,را
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei
ای جی مویوز سفر به انتهای شب دبستان ام البنین گهرو خط خطی های یک روانی کاف خرید فروش جعبه وکارتن دراصفهان جماز تجربیات شخصی من ازگردشگری و سفر سیره شهـدا