ذره بین۴- به اسم آزادی به کام منافع شخصی!

ارسال شده از سایت

دیدچه

نتایجی از دیگر سایت ها:

ذره بین۴- به اسم آزادی به کام منافع شخصی!

ذره بین۴- به اسم آزادی به کام منافع شخصی! 377. ذره بین 90 دنبال‌ کننده 377 بازدید. 6. با کیفیت 144p . سکس و فحشا و خیانت به اسم آزادی(قتل میترا استاد)
.

انزلی کلاب | چرا باید منطقه آزاد را از انزلی بیرون کرد؟!

منطقه آزادی که همزمان با رکود اقتصادی کشور و خالی بودن اسکله های بندرگاه انزلی هزینه ی هنگفتی را برای تأسیس بندرگاهی جدید در کنار گوش انزلی صرف نمود و حتی به ظرفیت های گردشگری این شهر از نظر .
.

یک سوال سخت؛ منافع ملی یا منافع حزبی؟

شما به عنوان یک انقلابی بین منافع ملی و نظام و منافع حزبی تان کدام را ترجیح می دهید؟ شاید این سوال برایتان عجیب باشد و جوابش قبل از رسیدن به این خط در ذهن تان آمده باشد، اما بگذارید من از خودم .
.

"نهضت آزادی" و "جبهه ملی" اعتقادی به ملی‌گرایی ندارند .

به گزارش مشرق، نهضت‌آزادی ایران که در سال 1340 تاسیس شد، قبل و بعد از بهمن 57، متناسب با دیدگاه خود در عرصه ت ایران فعالیت کرد. آنها که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، زندان و دادگاه رژیم پهلوی را تجربه کرده بودند، هرگز به .
.

مجیدی: با حماقت خود به استقلال ضربه می‌زنند ؛ انواع و .

هدف من چیزی جز کمک به باشگاه محبوبم نبوده، اما الان می‌بینم که بعضی از اعضای باشگاه به جای کمک فقط به فکر منافع شخصی خود هستند. من دو هفته قبل هم گفتم که استقلال شرایط نگران کننده‌ای دارد.
.

تصاویر پیامبر در ویکی‌پدیا: آزادی یا اهانت؟ – بامدادی

در خبرها خواندم که وب‌گاه ویکی‌پدیا» با حدود 180000 درخواست برای حذف تصویرهای باستانی حضرت محمد از مطالب این وب‌گاه مواجه شده است. با وجودی‌که این تصاویر برای برخی مسلمانان ناراحت کننده و اهانت به مقدسات تلقی می‌شود .

فرد مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei
موج های آینده ماساژ ملل سعید معرفی انواع غذاهای ایرانی و خارجی دانلود سریال کره ای server66 هوهوشناس سلامت خانه هوای هم رو داشته باشیم شاید فردایی نباشد.