نبردی تاریخی در راه است! به زودی در سراسر ایران

ارسال شده از سایت

دیدچه


نتایجی از دیگر سایت ها:

بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی در اشر ف ۳


داستان تمام اشرفیها انگیزاننده است. دیدن محلی به چنین زیبایی مثل یک رویا است اما می‌دانم که رویای اصلی هنوز در راه است. رفتن ما با همدیگر به ایران مستقل و آزاد با رهبری خانم رجوی و مجاهدین.
.

بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی در اشر ف ۳ .


روز جمعه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸، در دومین روز گردهماییهای ۵روزه مقاومت ایران در اشرف ۳ مراسم بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی شروع شد. خانم مریم رجو.
.

اتوبوس‌های برقیِ خارجی به زودی در ایران


این شرکت تمرکز خود را در‌حال‌حاضر روی بازار کشورهای اروپای‌غربی متمرکز کرده و قرار است با همکاری شرکت شهاب‌خودرو به تولید اتوبوس‌های تمام‌برقی بل‌کمون‌ماش در ایران بپردازد.
.

آیا انقلابی در پیش‌گیری از ابتلا به اچ‌آی‌وی در راه است .


پیش‌گیری از ابتلا به اچ‌آی‌وی شاید در آستانه انقلابی بزرگ باشد. آزمایش‌های اولیه نشان داده نشاندن یک تیوب پلاستیکی در ابعادی نزدیک به یک چوب‌کبریت که حاوی داروی خاصی است، می‌تواند تا یک سال کسانی را که در شرایط .
.

نگاهی به علل سرکوب بهائیان در ایران | DW | 22.10.2017


او بر وم داشتن رابطه انسانی با همه تاکید کرد و گفت معتقد است که در ایران به خیلی‌ها ظلم می‌شود اما "میزان .
.

روایتی از قحطی بزرگ ایران+عکس


کتاب های تاریخی و اسناد بازگوکننده واقعیت هایی از قحطی ایران در جنگ جهانی اول هستند و روایت هایی درباره مردمی دارند که ناخواسته گرفتار جنگ و اشغال قدرت‌های خارجی شده بودند و با وجود گرسنگی می بایست شکم سربازان ارتش .

فرد مطلب

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: تاریخی ,آزادی ,مردم ,بزرگداشت ,زودی ,نبرد ,ایران برای ,برای آزادی ,مردم ایران ,تاریخی مردم ,بزرگداشت نبرد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei
سایپر دراکون сироп дракон syperdrakon محسن بشارت وکلای عدل آفرینان آرمان الوند آگهی دانلود رایگان فروشگاه سایت بلاگ بیست آموزش ومعرفی کسب وکارهای اینترنتی در ایران TURK GAMES اجاره آپارتمان مبله در جزیره قشم معمای هستی